top of page

تشخیص و درمان بیماری های پوستی

کلینیک تخصصی درماتولوژی دکتر آرمین مشتاق گوهری با اکیپ مجرب ، تست های تشخیصی ، بیوپسی و مطالعه پاتولوژیک بیماری های پوستی و آمیزشی از جمله پسوریازیس ، ریزش مو ، مشکلات و بیماری های ناخن ، پرموئی ، کهیر ، درماتیت آتوپیک ، درماتیت سبوروئیک ، عفونت های قارچی  ، ویروسی  و باکتریال پوست ، بثورات جلدی ناشی از مصرف داروهای مختلف ، لکه های پوستی ، ماسک حاملگی ، بیماری بهجت ، سرطان های پوستی ، بیماری های پوستی مسلکی و ... را تشخیص داده و برای مداوای آنها پیشرفته ترین تجهیزات درمانی را بکار میبرد .

الکترکوتریزاسیون

ناراحتی های پوستی مانند زگیل ها ، کراتوزهای سبوروئیک ، آنژیوم عنکبوتی و دنباله های پوستی  تحت بیحسی موضعی با جریان الکتریکی و یا الکتروکوتریزاسیون مداوا میشوند . ویژگی اصلی و مهم این روش درمانی عدم بجای گذاردن اسکار و یا جای زخم بر روی پوست بیمار است .

کرایوتراپی

در این روش از منجمد کردن ضایعات پوستی برای درمان آنها بهره میجوئیم . زگیل ها ، دنباله های پوستی ، کراتوزهای ناشی از نور آفتاب ، سرطان های پوستی و ... بیمار های هستند که به کرایوتراپی جواب درمانی قابل قبولی میدهند .

معاینه با لامپ وود

بعضی از ضایعات و لکه های پوستی که در نور معمولی بسختی قابل رؤیت هستند با استفاده از این روش تشخیصی کاملا ظاهر میشوند و بدینترتیب پزشک معالج میتواند با اطمینان بیشتری راه درمانی شما را مشخص کند .

درماتوسکوپی

دستگاهی که میتواند با ذره بین و نور بخصوص خود ضایعات پوستی را برای معاینه و مطالعه بیشتر و بهتر پزشک بزرگتر نماید ، امروزه در تشخیص بدخیمی خال ها و سرطان های پوستی جایگاه منحصر بفردی دارد .

 

جراحی پوست و بیوپسی

ضایعای مانند خال ها ، کراتوزها ، اسکار ها و فیبروم های پوستی تحت بیحسی موضعی ظرف مدتی کوتاه و با روش های جراحی برداشته شده و برای مطالعه بیشتر به متخصص پاتولوژی فرستاده میشود .

تست های تشخیصی

برای تشخیص افتراقی صحیح بیماری های قارچی ، درماتیت آتوپیک ، بهجت ، پسوریازیس ، درماتیت های تماسی و ...لازمست تا بیمار با تست هائی همانند پاترژی ، پریک و پاچ آزمایش شود . با استفاده از این تست های تشخیصی بیمار پوستی بهتر و سریع تر تشخیص داده شده و بدینترتیب سیر بهبودی آن سرعت خواهد گرفت .

لیزر درمانی

با استفاده از نور تشدید شده ( آی پی ال ) میتوان بیماری های پوستی همااند روزاسه ، کراتوزهای ناشی از نور آفتاب ، لنتیگو ها ، لکه های پوستی ، جوش های جوانی و ... را مداوا نمود .  همچنین از لیزرهای ان دی یاگ در درمان زگیل ها و از لیزر فراکشنال در از بین بردن جای زخم بهره میجوئیم ...

یونیت لاغری

در کلینیک درماتولوژی دکتر آرمین مشتاق گوهری علاوه بر ارائه خدمات رژیم درمانی زیر نظر کارشناسان و متخصصان تغذیه از دستگاههای Cavitation و Tripollar و همچنین روش مزوتراپی برای لاغری موضعی نواحی مختلف بدن نظیر بازو و شکم استفاده می شود .

bottom of page